خانه » محیط زیست » پویش بی زباله و جمع آوری پسماند با تبسم در نیوشت ساوه….!!

پویش بی زباله و جمع آوری پسماند با تبسم در نیوشت ساوه….!!

روستای زیبای نیوشت در ۲۵ کیلومتری کوهپایه های غرب ساوه واقع و دارای مردمانی با فرهنگ و خونگرم است که همواره در فعالیتهای اجتماعی و محیط زیستی پیشگامند.
روز جمعه ۲۰مهر ۹۷ به همت مهندس صادق کاظمی فرد دهیار و رییس و اعضای شورای اسلامی این روستای کهن ،مراسمی چند منظوره در ورودی این روستا برگزار گردید.
این برنامه با پاکسازی بخشی از طبیعت و کوچه های روستا از ساعت ۹و نیم صبح آغاز و با بادکنگ بازی بچه ها و اهدا جوایزی نظیر:
اتود ،روان نویس ،دفتر و کارتهای عضویت حافظان طبیعت ادامه یافت.حضور موثر و پررنگ آقای علی اصغر تنهایی هنرمند متعهد ساوجی در این جمع ،شور و شادی خاصی بین گودکان و نوجوانان ایجاد نموده بود.همچنین از حضور جناب آقای دکتر خوشخو رییس هیئت کوهنوردی ساوه و همراهانش در این جمع میبایست تشکر نمود.
در پایان این برنامه سرامیکهای تصاویر حیات وحش ساوه و زرندیه که از سوی شرکت تولید سرامیک سرام نگار یزد در شهر صنعتی ساوه ساخته شده بود بین فعالان محیط زیستی ، آقایان:
علی اصغر تنهایی ،دکتر خوشخو ، آقای مرتضی صابر ،مهندس صادق کاظمی فرد،مهندس مجیدخان امیر حسینی ،آقای حاج علی صادقی ، حاج علی کاظمی فردآقای غلامرضا نوروزی ……… وخانم رقیه قاسمی اهدا گردید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *