خانه » محیط زیست » به بهانه تصفیه خانه فاضلاب ساوه!

به بهانه تصفیه خانه فاضلاب ساوه!

گزارشهای تصویری از شرق ساوه در خصوص فاضلاب روان آبها به حافظان طبیعت ساوه ارسال شده بود که به همین بهانه ،یکی از اعضا حافظان طبیعت در روز دوشنبه ۷ اسفند ۹۶دیداری با مهندس ابوالفضل شهباز مدیر عامل آب و فاضلاب شهر ساوه داشتند…… نتیجه این شد که ان شاالله بزودی در معیت ایشان بازدیدی از تصفیه خانه و پیرامونش داشته باشیم.مهندس شهباز هم توضیح دادند که بحث روان آبها و آب جویهای شهری مربوط به حوزه ایشان نمیباشد.
حافظان طبیعت به عنوان یک سازمان مردم نهاد و دوستدار سلامتی و حفظ محیط زیست بزودی گزارشی را در اینخصوص به نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و مسؤلان ذیربط ارائه خواهند نمود.
انچه‌در بازدید امروز در فضای آین اداره و بخصوص در اتاق آقای کرد ،مسول دفتر مدیر عامل به چشم میخورد ،گیاهان مختلف مینیاتوری و سبزینه هایی بود که فضای دیوارها را به نحو زیبایی پوشانده و تنوع چشم نوازی به محیط اداری داده بودند.آقای کرد این گیاهان را بصورت قلمه ای تکثیر و پرورش داده اند که جای تشویق دارد.
خداوند طبق صریح آیه قران ،حیات همه موجودات را از آب قرار داده است .با توجه به معضلات موجود در مصرف آب ،این اداره گامهایی برای روشنگری اقشار کودک و نوجوان دانش آموز برداشته است. قفسه ای را که در تصویر مشاهده میکنید،نمونه ای از اقلام و هدایای فرهنگی این اداره است.
یادمان نرود که مشارکت مردم ،شاه کلید نیل به اهداف والا بخصوص در مصرف بهینه آب است.
حافظان طبیعت ساوه نیز در خصوص حفظ: آب ،هوا ،خاک و تنوع زیستی فعالیتهای متنوعی داشته اند که همیشه به اطلاع مردم خوبمان رسیده است.
ادرس سایت ما:
Www.sngo.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *