خانه » شکار ممنوع » یک ساعت با محیط بان در شکار ممنوع نوبران ساوه!

یک ساعت با محیط بان در شکار ممنوع نوبران ساوه!

در راستای اجرای طرح آموزشی یک ساعت با محیط بان در مدرسه، محیط بانان اداره محیط زیست شهرستان ساوه آقایان :
میرمعینی و محمدی در روز چهارشنبه ۳آذر ۹۵ به اتفاق مدیر عامل دوستداران و حافظان طبیعت عازم روستاهای حاشیه منطقه تیراندازی و شکارممنوع نوبران ساوه شدند. در این طرح که با همکاری اداره آموزش و پرورش نوبران و مسولان دبستان و راهنمایی روستای یاتان و مراغه اجرا گردید، محیط بانان ضمن حضور در مدارس به تشریح وظایف محیط بانی، وضعیت محیط طبیعی و حیات وحش منطقه و نقش مهم مردم و دانش آموزان در حفظ محیط زیست پرداخته و راهکار های اجرایی و عملی ساده ای را برای آنها تشریح نمودند. این جلسات که با استقبال گرم دانش آموزان مواجه گردید بصورت پرسش و پاسخ متقابل بین محیط بانان و دانش آموزان صورت گرفته و به بهترین پاسخ ها و سوالات هدایایی نظیر :
دی وی دی و  ماژیک خوشنویسی تقدیم گردید. لازم به ذکر است که کلیه دانش آموزان این دو مدرسه که نزدیک به ۱۰۰نفر بودند برچسب های کارتونی محیط زیست و انرژی و همچنین کارت حافظ طبیعت دریافت نموده و با شیرینی از آنها پذیرایی به عمل آمد.
در اینجا لازم است از همکاری مسولان آموزش و پرورش نوبران و اقایان :هاشمی، مینایی، بازپسین و سایر معلم های این دو مدرسه، قدردانی و تشکر به عمل آوریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *